Czarno na Białym - Pracownia kreatywna | Firma
9
page-template-default,page,page-id-9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Firma

Czarno na białym o naszej pracowni kreatywnej.

Wspieramy małe i duże firmy w obszarze reklamy i wizerunku.

Sprawia nam to dużo frajdy i satysfakcji.

Studio kreatywne

Nasze studio kreatywne istnieje od 2013 roku. Jesteśmy małym lecz zgranym zespołem z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży reklamowej i poligraficznej, na różnych stanowiskach po obu stronach barykady. Każdy z nas w pewnym momencie był na Twoim miejscu i wiemy, z jakimi problemami i wątpliwościami może borykać się Klient szukający solidnej i rzetelnej agencji. Być może marzysz o zbudowaniu nowej marki, a może już od kilku lat prowadzisz swój biznes. Celem jaki sobie stawiamy, jest dostarczanie najwyższej jakości wsparcia w tworzeniu marki i reklamy dla osób, z którymi współpracujemy. Każdy jest inny – każdy jest ważny.

Budowanie wizerunku to złożony proces. My Tobie w tym pomożemy. Dlatego wspieramy ten rozwój na wielu płaszczyznach, projektując logo oraz liczne materiały reklamowe. Baner, billboard, roll-up, a może wizytówki? Działamy również w obszarze internetu, tworząc funkcjonalne i przejrzyste strony www.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były na najwyższym poziomie, zapewniając jednocześnie korzyści naszym Klientom. Rozwiązania, które pomagają markom się rozwijać, zwiększać sprzedaż, maksymalizować konwersję, wzmacniać wizerunek, byście odnosili coraz większe sukcesy.

Jeśli wpadły Ci w oko nasze realizacje, skontaktuj się z nami. Doradzimy Tobie, jak możesz komunikować swoją markę i wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Drukarnia

Dysponujemy drukarnią offsetową i cyfrową. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi w zakresie druku wszelkich form reklamowych, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta obejmuje m. in.: druk offsetowy, druk cyfrowy, ulotki w każdym formacie, teczki, wizytówki, foldery, opakowania, kalendarze, reklamy na samochodach, reklamy świetlne, gadżety reklamowe i wiele innych.

Oferujemy także usługę montażu, demontażu przygotowanych przez nas form reklamowych we wskazanym przez Klienta miejscu na wykonanych przez nas bądź istniejących konstrukcjach.

Klienci

Współpracujemy ze wspaniałymi osobami tworzącymi wyjątkowe firmy.